|MEKAN BURASI |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|MEKAN BURASI |

GENÇLİĞİN YENİ ADRESİ!

AnasayfaMEKAN BURASILatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sx1 Güvenlik kodu unutulursa yapilacak islem

YazarMesaj
Burcu~

Sx1 Güvenlik kodu unutulursa yapilacak islem Empty
MesajKonu: Sx1 Güvenlik kodu unutulursa yapilacak islem   Sx1 Güvenlik kodu unutulursa yapilacak islem Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:08 pm

Öncelikle eger telefonunuz güvenlik kodu 12345 olmuyor sizde degistirip unut tunuz ise yapilacak islem
Bengisaat in notu :
Aşağıda verilen adres ve telefonlar geçerliliğini yitirdiği için güncellenmiştir yeni bilgiler şöyledir :
Siemens-BenQ Mobile
Sorunlarınız ve Önerileriniz İçin

Çağrı merkezi numarası:
0216 459 98 98

Faks no:
0216 459 98 00

http://www.siemens-mobile.com/mycontact

1-) arayin (burasi istanbul siemens müsteri hizmetleridir ) bilgisayar cikacak cikan yerden spiker cep telefonlari icin dedigi tusa basin bu arada tel digital olmali hani su cevirmeli telefonlarda baglanmiyor
benim aradigimda 1 e basmistim sonra bir memur cikacak o memura
iyi günler efendim benim sx1 imin güvenlik kodunu yanlis girdigimden telefonum kilitlenmistir sizden yeniden acilmasini talep ediyorum (istenen kodun adi MASTER KOD dur) daha sonra memur sizden emai numaranizi istiyor *#06# basip söylüyorsunuz eger sizin isminize kayitli ise sorun yok hemen size kodu söylüyorlar yok ikinci el ise.size verecekleri fax numarasina bir kimlik foto kopisi ile yada aldiginiz faturanin kopyasini bir metin yazip yolluyorsunuz ve bir saat sonra 0216 ********* bu numarayi arayip cekilen fax sonucu kod numarasini talep ediyor sunuz ve islem tamamlaniyor
size gelen kod u telefonu actiktan sonra girin okey yada bir seye basmaniza gerek yok telefon kendiliginden akzeptieren ediyor yani kabul ediyor
daha sonra cihazin güvenlik kodu tekrar 12345 oluyor saygilar

Sx1 Güvenlik kodu unutulursa yapilacak islem
1 sayfadaki 1 sayfası