|MEKAN BURASI |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|MEKAN BURASI |

GENÇLİĞİN YENİ ADRESİ!

AnasayfaMEKAN BURASILatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yüreğim Seni Çok Sevdi!...

YazarMesaj
Burcu~

Yüreğim Seni Çok Sevdi!... Empty
MesajKonu: Yüreğim Seni Çok Sevdi!...   Yüreğim Seni Çok Sevdi!... Icon_minitimeC.tesi Ocak 09, 2010 9:18 pm

Yüreğim Seni Çok Sevdi!... YUREGIM%20SENI%20COK%20SEVD%C4%B0

"Biliyorum, imkansız aşk bu! Ama hükmedemiyorum kendime..." demişti Murat. "Çünkü, yüreğim seni çok sevdi!.."

Ardından da dizelere dökmüştü sevdasını.

"Yüreğim seni çok sevdi
O yürek talan
O yürek yangın yeri
O yürek sen istiyor
Bir tek seni..."

Aslı ile Murat’ın İstanbul-Bursa-Amerika üçgeninde yaşadıkları destansı aşkın öyküsü... Herkesin kendinden bir şey bulabileceği kadar gerçek...

Dün Kitapevinde gezerken gözüme takılan bu kitap daha çok fazla okuyamama rağmen beni gerçekten etkiledi.Akıcı bir anlatım ve konunun geçtiği tarihi yerler o kadar güzel ve ayrıntılı anlatılmışki,gidip göresim geldi.Ayrıca şiir severler bu kitabı daha çok sevecekler.Kitapta bolca nazım hikmet şiiri var.Ama konuyla bağlantılı öyle güzel şiirlerki bayılacaksınız.Herkesin kendisinden birşeyler bulacağı bu kitabı okumanızı tavsiye ediyorum.Pişman olmazsınız

Yüreğim Seni Çok Sevdi!...
1 sayfadaki 1 sayfası